KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15931010
nr 1593 1010
Max Walter Svanberg
(1912-1994), Sverige
"Romantisk bild". Signerad, daterad 1946, bildmått. 37x44 cm, blandteknik, yttermått inklusive ram: 62x68 cm
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.600 kr
måndag 29 januari 2024
kl 20:27:26
4.400 kr
4.200 kr
4.400 kr (Budbetjänt)
Max Walter Svanberg
Läs mer om Max Walter Svanberg